Oyun Adı : Final Freeway 2R (225 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Birkaç heyecan verici aşamada hız yapın. Bir karakter seçin ve sürerken yolunuzu seçin!
Etkileyici hız duygusu, akılda kalıcı melodiler ve süper retro bir görünüm, sizi 80'lere geri götürecek! Bir sonraki kontrol noktasına kadar zamanı geç ve sinir bozucu meydan okuyucunun seni yenmesine izin verme!

Nasıl Oynanır?:
Klavye ve fare


Oyun Kategorileri:

Beceri Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.