Football Tapis Soccer: Çok Oyunculu ve Turnuva

609 kez oynandı

100% (1/1)
Oyun Hakkında:
Masa futbolunu seviyorsanız, bu sizin futbol maçınız. Basit oynanış ve harika fizik ile Football Games 2021: Football Tapis Soccer: Çok Oyunculu ve Turnuva Masası'nı almak kolay ve oynamak eğlencelidir! Gerçek rekabet tarzında, tüm dünyadaki rakiplerinize Futbol langırt maçları için meydan okuyun! Bu Futbol Tapis Futbol: Çok Oyunculu ve Turnuva'nın amacı, bir oyuncunun dijital futbol efsaneleri ve şampiyonları tarafından futbol şapkalarıyla rakibinden daha fazla gol atmasıdır.

Nasıl Oynanır?:
Farenin sol düğmesini HEDEF için basılı tutun


Oyun Kategorileri:

Futbol Spor

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir