Oyun Adı : Freddy Run 1 (81 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Genç Freddy, keskin bir tırpanla silahlanmış Soul Catcher adlı kötü bir canavar tarafından avlandığına dair korkunç bir kabus görür. Aksiyon, ölümcül tuzaklar ve diğer her türlü tehlikeli kötü adamlarla dolu perili bir kalenin içinde gerçekleşir. Kalenin koridorlarında koşarken, takipçisinden kaçmaya çalışırken, Freddy'nin ayrıca sivri uçlar, dönen bıçaklar veya derin çukurlar gibi farklı zemin seviyesindeki engellerin üzerinden atlaması, altından kayması veya gelen rakiplere ateş etmesi gerekecek.
Toplamda hayatta kalmanız gereken beş seviye vardır, ancak her aşamada normal düşmanlarla uğraşmanın yanı sıra arkadan Soul's Catcher tırpan saldırılarından kaçınmanız gerekeceği konusunda uyarılırsınız, bu yüzden göründüğünde ona göz kulak olun. Saldırmaya hazırlanan tırpanı geri çeker çekmez keskin bıçaktan kaçınmak için zıplama düğmesine basın.
Ayrıca koşarken mümkün olduğunca çok altın toplamaya çalışın, 100 jetona ulaştığınızda ekstra bir can alacaksınız.

Nasıl Oynanır?:
*yukarı* = zıpla
*aşağı* = kayma
*x* = ateş et
*p* = duraklatma


Oyun Kategorileri:

Aksiyon Spor

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game