Oyun Adı : Komik Nişancı - Tüm Düşmanları Yok Et (105 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Mevcut 18 silah arasından silahınızı seçin. Kendinizi düşman istilasından koruyun. Düşmanlar büyüklük ve yetenek bakımından farklılık gösterir. Düşman el bombalarından ve dirgenlerden kaçının. Sopalardan, baltalardan ve motorlu testerelerden darbelerden kaçının. Bir el bombası fırlatıcı ve bir bazuka ile düşmanları yok edin. Onları makineli tüfekler ve tabancalarla vurun. Hepsini yok et!!!

Özellikleri:
- güzel grafikler
- çeşitli silahlar
- bağımlılık yapıcı oyun
- sürüş müziği ve harika ses efektleri

Nasıl Oynanır?:
*mouse*
*WASD*
*shift* = run
*space* = jump
*0*..*7* = weapon hotkeys
*r* = reload

*f* = knife attack 1
*q* = knife attack 2
*g* = throw a grenade

*t* = inspect the weapon
*e* = remove / remove weapon


Oyun Kategorileri:

Aksiyon

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.