Oyun Adı : Garfield Rush (51 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Garfield Rush, Oyuncunun Garfield, Odie veya Nemo olduğu sonsuz bir mobil oyundur. Harry adında bir işbirlikçi kedi tarafından kandırıldıktan sonra, oyuncu onun peşinden gider. Koşarken, araçlarla ve diğer nesnelerle çarpışmalardan kaçarken aynı zamanda havadan altın paralar alırlar ve ayrıca kısayol aramak için araçların üstüne atlayabilirler. Oyuncu, madeni para, puan, elastik ayakkabılar, jetpack'ler, mıknatıslar ve güçlendirici paketler gibi çeşitli eşyaları toplayabilir. Hız arttıkça hızla değiş tokuş yaparak daha fazla jeton ve puan elde edilebilir. Oyun içi satın alımlarla 18 kostümün kilidi açılabilir ve oyuncular belirli öğeleri toplayabilir. Artı karakterler lazanya, spagetti, Napoliten pizza, sosisli sandviç, burrito, kızarmış tavuk ve daha fazlasını yiyebilir!

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Macera Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.