Garip Bir Bayan

241 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Çoklu evren sonsuz ve çeşitlidir. Sonsuz dünyalardan birinde, Lady Strange ve Ruby Witch hizmet veriyor. Birlikte bu dünyayı kötülüğün güçlerinden korurlar. Ancak gerçek süper kahramanların tarzı asla unutmaz. Bireyselliğini vurgulayacak kızlar için havalı ve orijinal kostümler seç. Parlak makyaj, saç ve aksesuarlarla stilini tamamla. Lady Strange ve Ruby Witch ile unutulmaz bir maceraya çıkın.

Nasıl Oynanır?:
Sıradan bir kızdan gerçek bir süper kahraman çizgi romanı kahramanı kahramanı yaratın. Doğru makyaj ve saç stilini seç; gardıropta bulabileceklerden parlak bir süper kahraman kostümü yap; görüntüyü sıradışı aksesuarlarla tamamla... Oyun cihazına bağlı olarak, kontrol için bir bilgisayar faresi tıklaması veya dokunmatik ekranlara basit bir dokunuş kullanılır.


Oyun Kategorileri:

Kız Oyunları

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir