Gizli Soruşturma: Kim Yaptı? Müge Anlı

556 kez oynandı

100% (1/1)
Oyun Hakkında:
Ünlü polis dedektifi Ajan Sarah, çözülemeyen başka bir suçu araştırmak için yola çıkıyor. Güzel Lacy Monroe'nun kayıp olduğu bildirildiğinde, cesur Polis Şefi Sarah'yı en iyi dedektifi olarak çağırır. Bu vakanın özüne inmek için bulmacaları çözün, gizli nesneleri bulun ve çeşitli ilginç karakterlerle konuşun. Kendinizi sırlar ve ihanetler dünyasına bırakın ve bir satranç oyunu gibi görünen bir oyundan galip çıkın.

Nasıl Oynanır?:
İşaretle ve tıkla


Oyun Kategorileri:

Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir