Oyun Adı : Hain Madenci (247 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Hain Madenci, klasik Frogger oyununa benzer oynanışa sahip bir arcade oyunudur. Hain Madenci oyununda goblinlerden kaçmanız, kütüklerin üzerinden atlamanız, madencilik vagonlarından kaçmanız ve madeni para toplamanız gerekiyor. Çok uzun süre hareketsiz kalmadığınızdan veya kızarmış olduğunuzdan emin olun! Zor kazanılan paralarınızla heyecan verici yeni karakterlerin kilidini açmayı unutmayın!

Nasıl Oynanır?:
Yan veya ileri hareket etmek için ok tuşlarını kullanın Yaklaşan goblinlerin veya diğer gelen nesnelerin önünde durmayın Oyun kumandasını da kullanabilirsiniz


Oyun Kategorileri:

Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game