Harika Sudoku

512 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Sudoku 2021 blok bulmacasını çözmek için sudoku blokları düzenleyin ve yardım almak için ipuçlarını kullanın.

Boş zamanlarında oynamak için heyecan verici yeni sudoku 2021 karo eşleştirme oyunu mu arıyorsunuz? Çevrenizdeki en hızlı ve en zeki sudoku çözücü olmak ister misiniz? Bu durumda, bu harika sudoku bulmacası sizin için mükemmel bir seçimdir. Doğrudan telefonunuzun ekranında karo eşleştirme ve blok bulmaca sudokusunun bu yepyeni birleşimiyle klasik sudoku oyunlarının eğlencesini ve heyecanını yeniden canlandırın. Sorunsuz ve kolay oyun kontrollerinden zorlu yeni sudoku blok seviyelerine kadar bu oyun, masa oyunu bulmaca çözme becerilerinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.
Amazing Sudoku Free - Zorlu Sayı Bulmacasını şimdi oynayın!

Nasıl Oynanır?:
Bir blok bulmaca seviyesini çözmenin ortasında takılırsanız, her zaman sudoku çözücü ipuçlarını kullanabilirsiniz. Oyun ayrıca size hamleleri hazırlama ve geri alma seçenekleri sunar, böylece oyununuzun bir adım önünde kalabilir ve sudoku bulmacasını kazanmanın yeni yollarını öğrenebilirsiniz.


Oyun Kategorileri:

Beceri Bulmaca Eğitici

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir