Oyun Adı : Hayvanat Bahçesi Langırt (137 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Tozlu bir langırt salonuna zamanda yolculuk yapın! Zıplayanlara çarpan metal topun seslerini duyun ve skorun arttığını gözlemleyin! Size, telefonunuzun tarayıcısında, langırt oyununun süper gerçek deneyimini sunuyoruz! Bu langırt masası bir ZOO temasına sahiptir. Bir sürü puan elde etmek için topu güçlü aslan, kaplan veya suaygırının çenesine doğrultun.

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Beceri Klasikler

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.