Kafa Futbolu Ultimate

47 kez oyandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
5 farklı futbol liginde yarışın ve merdivenin en üstüne çıkmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bir takıma katılın ya da kendinizinkini yaratın ya da solo oynayın, her iki şekilde de ekibinizle çok güçlüsünüz! Hareket etmek ve zıplamak için oku kullanın ve ateş etmek için boşluk düğmesine basın Yarışmaya katılın ve eğlenin

Nasıl Oynanır?:
Tekme atmak için boşluk, taşımak için oklar


Oyun Kategorileri:

Futbol Spor

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.