Oyun Adı : Hero Zamanı (261 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Çeşitli engelleri aşmak ve günü kurtarmak için her uzaylının özel gücünü kullanın. Çeşitli engellerin üstesinden gelmek için Omnitrix'in gücünü kullanarak Billy'nin planını bozmaya çalışırken Ben 10'un kontrolünü elinize almalısınız. Dönüştürdüğü her uzaylının kendi gücü vardır.

Nasıl Oynanır?:
Topu kontrol etmek için parmağınızı kullanın veya bilgisayar farenizi kullanın


Oyun Kategorileri:

Bulmaca

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game