Oyun Adı : Tepe Yarışı (189 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Eğlenin ve gerçekçi bir yarış oyunu fiziği olan Hill Racing ile sürücünüzü zorlu görevlere götürün. Kayalık tepe arazisine tırmanmak ve en iyi tepe tırmanış yarışçısı olmak için her biri farklı bir şey sağlayan birden fazla gerçek yarış arabası arasından seçim yapın.

KİLİT AÇ - Gerçek Yarış Arabalarının Kilidini Açın ve Yarış Tarzınız için En İyisini Seçin!
YÜKSELTME - Rekabet Ettiğiniz Arabaların Performansını En Üst Seviyeye Çıkarın!
TUNE - Seç & 4+ Benzersiz Tuning Parçasını Yükselt!
KEŞFET - Çeşitli Ortamlarda Yarış: Kir, Asfalt, Kar ve daha fazlası üzerinde!

Nasıl Oynanır?:
*Ok* = hareket et


Oyun Kategorileri:

Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game