Oyun Adı : Buz Kraliçesi (102 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Buz Kraliçesi, oyuncuların seviyeleri tamamlarken, dondurmaları toplarken ve tatlılar yerken buz ve kar dünyasını keşfedebilecekleri heyecan verici, macera tabanlı bir oyundur. Her seviyede ilerlerken kendinizi Buz Kraliçesi dünyasına bırakın, oyunun size attığı her engeli aşın.

Nasıl Oynanır?:
Nesnelerle hareket etmek ve etkileşim kurmak için okları kullanın.


Oyun Kategorileri:

Kız Oyunları Macera Spor

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game