Impostor Warline 456 Survivors

228 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Bu yeni oyun Impostor Warline 456'de hayatta kalanlarla kiz10.com'te eğlenceli ve özel bir oyun oynayın! Bu durumda squid oyunu gibi bir oyuna katılan küçük canavarlar ilk oyunu kazanmaya çalışır ama şimdi silahlıyız

Bu isyanı kontrol edebilir ve oyunları ortadan kaldırmak ve bitirmek için kolları kaldıran tüm katılımcıları yok edebilir misiniz? Özelliklerini geliştirmenin ve altın toplayıp puanınızı artırarak onları geliştirmenin keyfini çıkar.

Nasıl Oynanır?:
Talimatlar:

Masaüstünde fare ile karakteri kontrol edin, öğeleri, klavye oklarını ve W tuşlarını kullanarak yukarı gidin, S tuşlarını kullanarak aşağı gidin.

Tablet ve mobil cihazlarda ekrana dokunun.


Oyun Kategorileri:

Aksiyon

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir