İtfaiye Kamyon Kurtarma Sürüş Simülatörü

111 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Hiç kahraman olmak ve başkalarına yardım etmek istediniz mi? Bu son oyun bir kahraman olmanızı sağlıyor. Bu oyun ile en sevdiğiniz itfaiye aracını seçebilir ve kurtarma görevlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kulağa heyecan verici geliyor değil mi?
Bir itfaiyeci olarak araçları ve binaları kurtaracaksınız. Gerçekleştirmekten heyecan duyacağınız farklı zorlu kurtarma görevleri var ve her görevde puan alacaksınız. Bu kazanılan puanlar, en yeni kamyonların kilidini açmak için kullanılabilir.

Nasıl Oynanır?:
* WASD * = hareket
* boşluk * = El freni


Oyun Kategorileri:

3D Macera Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.