Hapishane Kırıcı

175 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Hapishanede yaşam sıkıcı ve sıkıcıdır. Nick kaçma başarısına ulaşmaya karar verdi, ancak bu basit bir mesele değil. Başarıyla kaçabilse bile, Nick bir dizi sorunla karşı karşıya kalacaktır. Polisten nasıl kaçabilir? Yemek olmadan nasıl hayatta kalınır? Nick'in yardımına ihtiyacı var. Göreviniz doğru aracı veya öğeyi seçmektir. Hazır mısın? İki kafanın birden iyi olduğunu söylediği için arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Jail Breaker ile yolculuklarınıza başlayın!

Nasıl Oynanır?:
Dokunarak oyna


Oyun Kategorileri:

Beceri Bulmaca

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.