Jet Boat Yarışı

168 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Jet Boat Yarışı oyununda harika bir yarış teknesi simülatörü oyunu oynamak üzereysiniz! Ücretsiz Sürüş ve Yarış olarak iki oyun modu sizi birçok sürprizle bekliyor olacak. Rampalarda uçun veya ince rampalarda kaydır ve becerilerini kullanarak teknenizi arkadaşınıza gösterin. Hem Yarış hem de ücretsiz Sürüş modunda 1 oyuncu modunda hem de 2 oyuncu modunda oynarsınız. Yarış tekneleri farklı özelliklere sahiptir ve yarışları birinci pozisyonda bitirerek kilidini açabilirsiniz.

Nasıl Oynanır?:
Oyuncu 1:
TAŞI: "W, A, S, D"
NOS: "F"
Yeniden başlatma konumu: "R"
Geriye bak: "T"
Kamera konumunu değiştir: "C"

Oyuncu 2:
Taşı: "OK TUŞLARI"
NOS: "K"
Kamera değiştir: "P"
Yeniden başlatma konumu: "O"
Geriye bak: "L"


Oyun Kategorileri:

Multi Player Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir