Kadınlar Futbol Şampiyonası

272 kez oynandı

100% (1/1)
Oyun Hakkında:
Futbol dünya kupasını sever misiniz? Feminen futbolu seviyor musun ve olabildiğince sık top oynamak istiyorsun? O zaman Futbol penaltı dünya Kupası sizin için mükemmel bir oyundur. Büyük oyunun son dakikalarında kendinizi hayal edin. Bağlandınız ve her şey ellerinizde ve ekibiniz için ceza verme yeteneğiniz var. Reflekslerinizi test etme zamanı!

Nasıl Oynanır?:
Kadın futbol penaltısı, penaltı yapmak zorunda kaldığın çok basit bir arcade oyunudur. Hedefin şut yönünü seçmek ve kaleciye dua etmek ve bu oyunu kazanmak değil


Oyun Kategorileri:

Futbol Kız Oyunları Spor

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir