Kafa Futbolu - Şampiyonlar

555 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Kafa Futbolu - Şampiyonlar Ligi 19/20 maçında 32 şampiyonlar ligi takımı ve zorlu maçlar sizi bekliyor. Gelişmiş yapay zekaya karşı doğru stratejiyle oynamalı ve gruplardan çıkmalısınız. Bundan hemen sonra, son 16'da becerilerinizi almanız ve çeyrek finalde adınızı almanız gerekiyor. 2 maçlık çeyrek finalleri geçmeli ve yarı finalde zorlu rakiplere karşı daha iyi bir oyun oynamalısınız. Finalde en zor maçlardan biri sizi bekliyor olacak!

Nasıl Oynanır?:
Fare ve klavye


Oyun Kategorileri:

Futbol Spor

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir