Oyun Adı : Kafa Topu (390 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Bu bağımlılık yapan cep kukla futbolu 2019 oyununda futbolu parçala ve gol at! En sevdiğiniz dünya kupası büyük kafalı takımını seçin ve ünlü bir futbolcu olarak oynayın. 2019 Dünya Kupası merdivenini tırmanırken taktiksel olarak hücum ve savunma yapın!

Nasıl Oynanır?:
Büyük kafalı takımınızı seçin ve çok sayıda gol atın Tek oyunculu modda veya 2 oyunculu modda arkadaşlarınızla oynayarak tekmelerle düşmanlarınızı yok edebilirsiniz.


Oyun Kategorileri:

Futbol Spor

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game