Oyun Adı : Kamyon Simülatörü: Avrupa 2 2021 (82 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Kamyon Simülatörü: Avrupa 2 ile gerçek bir kamyoncu olun! TKamyon Simülatörü: Avrupa 2 ile gerçek kamyonları sürmek gibi hissedin. Avrupa'dan birçok şehirde seyahat edin, Berlin, Venedik, Madrid, Milano, Prag gibi yerleri ziyaret edin ve daha fazlası! Para kazanın, yeni kamyon ve treyler satın alın, İşinizi seçin ve yükünüzü açık bir dünyada teslim edin! Yolun Kralı Olun! İyi sürüşler! Özellikler: - Gerçekçi kamyon fiziği - Sürülecek 7 farklı kamyon - 12 farklı treyler - Gerçekçi motor sesleri - Her kamyon için iç mekan - Geliştirilmiş AI trafik sistemi - Ülke yollarında ve otoyollarda sürüş - Gerçekçi hava koşulları - Gündüz & amp; gece döngüsü - Hasar ve yakıt tüketimi - Kolay kontroller (eğme, düğmeler veya dokunmatik direksiyon) - Başarılar ve Lider Tabloları - Mükemmel HD grafikler ve performans

Nasıl Oynanır?:
Klavye ve fare


Oyun Kategorileri:

Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.