Karıncalar

107 kez oynandı.

- % (0/0)
Açıklama:
Sıkı tutun! Çünkü karıncalar sığınak için geliyor! Daha önce hiç renkli karıncalar gördünüz mü? Yoksa bir anthill simülatörü mi?

Bunlar, onları karnı yuvada sıcak bir yerde tutmak için size geliyor. Bu nedenle, onları bekletmek ve varış noktasına ulaşmalarına yardımcı olmak iyi bir fikir değildir! Bu küçük karıncalar için ne yapıyorsunuz?

Savaş için geliyorlar! Bu nedenle dikkatli ve hızlı olun! Rahınızın rengiyle ilgili sığınak rengini eşleştirmeniz gerekir. Bu süre sınırlı, çünkü artık gelmeyeceklerdir. Bu yüzden renklerine odaklanmaya dikkat et, yoksa zor olacak!

Dokun Renkli Antlar, karıncaların ekrana dokunarak yiyeceklerini almalarına yardımcı olan çok basit bir simülasyon oyunudur. Bu, varış yerini belirlemek için her bir ant'a dokunmanız halinde yardımcı olur.

İşiniz bittiğinde, herkes yürümeye başlayacak ve sonunda yiyeceği bulacak ya da talihsiz olacak. Şu an itibariyle üç farklı karıncada farklı renkler var ve biri duvarlardan geçebiliyor. Gereksiz yere çok fazla musluk kullanmadığınızdan emin olun, çünkü yiyeceksiz açlık yapmak mümkün!

Tap Ants, sizi karınların kontrolü altında tutan bir oyundur. Yaratıcı antetikler için cihazınızı sallamak veya yürümek için dokunabilirsiniz!

En sevdiğiniz böcekler, birbirinizle arkadaş edinmeniz ve renkli bozuk para toplamanız için yardıma ihtiyaç duyar. Böylece ekiplerinde kimlerin olduğunu bilirler, ama dikkat edin çünkü bu parçaların çevreci olmak her zaman kolay değildir!

Tap Color Ants, karıncalarla ilgili çok benzersiz ve etkileşimli bir oyundur. Bir koloninin yaşamını, birlikte nasıl yaşadıklarını, ne tür yiyecekler yediklerini ve düşmanlarının ne olduğunu anlayabilirsin! Bir renge dokunduğunuzda, o renkteki tüm karıncalar ekranda rastgele hareket etmeye başlar.

Burada, yeni yumurtalar konması için onları yuvalarına geri götürmek amaçlanıyor. Bu oyunda karıncaların üç rengi var: Turuncu, yeşil ve kırmızı. Bu renklerden herhangi birine dokunursanız, tüm grubun rengini ilgili renge değiştirir

Nasıl Oynanır?:
Fare


Kategoriler:

Beceri

BENZER OYUNLAR

×

Report Game