Kediyi Kurtar

97 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Kızgın kedi Tom, mutfaklarını kuleye çekmişti. Olabildiğince çok sayıda kedi kurtarın! Koş, trambolin ile dövün ve onları mumya kedicik sepetine taşıyın! Mutfaklar yardımınızı gerçekten umut ediyor. Siz değilse onları kim kurtaracaktır?

Nasıl Oynanır?:
Trambolin kedisini kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın Kediklerin annesinin sepetine atlamasına yardımcı olun Yeni tramplen ve sneaker satın alın


Oyun Kategorileri:

Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir