Keskin Nişancı Kral 2D Karanlık Şehir

99 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Sniper Code, Softlitude tarafından oluşturulan bir yapboz shooter oyunudur. Bu oyunda göreviniz keskin nişancı tüfeğini kullanarak düşmanlarınızı uzak mesafelerden kurtarmaktır. Çeşitli hedeflerle 30'den fazla zorlu seviyeyi tamamlayın ve sezgisel olarak akıcı oyun oynamanın keyfini çıkarın. Isabetliliğin bu oyunda çok önemli, bu yüzden gizlilik yeteneğin de öyle. Becerilerinizi geliştirmek için mağazada kazandığınız parayı harcamayı unutmayın. Bu heyecan verici oyunu bitirmek için gereken her şeye sahip misiniz?

Nasıl Oynanır?:
fare


Oyun Kategorileri:

Aksiyon Nişan

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir