Çocuklar Hayvanat Bahçesi Çiftliği

28 kez oyandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Çocuklarınızı hayvanat bahçesinde veya çiftlikte sevimli hayvanları ziyaret etmeye götürün. Çocuklarınız sadece dünyanın her yerinden hayvanları öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda nasıl ses çıkardıklarını da duyacaklar! Hatta onları besleyebilir ve her bir hayvanın neyi sevdiğini görebilirler. Ziyaretten sonra çocuklar eğlenceli bir teste katılabilir ve sesinden yola çıkarak perdenin arkasında hangi hayvanın olduğunu tahmin edebilir.

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Çocuk

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.