Oyun Adı : Kızgın Büyükanne Koşusu (49 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
"Kötü Büyükanne, Koş!" Çevik bir büyükanne olarak oynadığınız sonsuz bir 3D koşucu! Büyükanne özgürdür ve esir almaz. Güneşli Miami sokaklarında koş ve dinozorlardan, robotlardan, yunuslardan kaçın, arabaların ve sörf tahtalarının üzerinden atla, hava gemilerinin ve diğer engellerin altından kay! Mümkün olduğu kadar çok altın toplayın ve bunları oyun mağazasında harcayın!

Nasıl Oynanır?:
Yukarı Ok - Aşağı Ok - Kaydırın Sol Sağ Ok Tuşları - A D Tuşlarını Çevirin - Sol Sağ Ok


Oyun Kategorileri:

Komik

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.