Oyun Adı : Krallık Sarayı Savunma - Online (142 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Sihirli kralın kontrolünü elinize alın ve Kalenizi gelen düşman birimlerinden korumak için Becerilerinizi kullanın. Kurtarmak için destansı bir savaşa katılın
canavarlardan ve düşmanlardan kahramanlarınız ve sihrinizle krallık. Silahlarınızı yükseltmek ve yeni güçlendirmeler satın almak için para toplayın
son patron kalenize ulaşmadan önce. Bu fantezi savunma oyununda sürüleri durdurmak ve dünyayı kurtarmak için birçok özel güç kullanın.

Nasıl Oynanır?:
Kulenizi, krallığınızı istila etmeye ve kolonileştirmeye çalışan bir düşman dalgasından koruyun! Korkunç canavarlara daha uzun süre direnmek için silahlarınızı ve mülklerinizi geliştirin.


Oyun Kategorileri:

Aksiyon Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game