Kurtar Beni

87 kez oyandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Kurtar beni ! Çok iyi reflekslere sahip olmanız gereken bir arcade oyunu. Okul yanıyor. Kasabada yangını söndürmek için daha fazla su kalmadı. Okulda mahsur kalan binlerce çocuk var. Artık ne ön kapıdan ne de merdivenlerden çıkamıyorlar. Artık tek umutları pencerelerden atlamak. Sen bir itfaiyecisin ve senin görevin onları kurtarmak. Çocukların düşüşünü hafifletmek için 4 şişirilebilir yatak pompalamanız gerekir. Maalesef yatakları pompaladığınız boru eski ve delikli.

Nasıl Oynanır?:
Kurtar beni Çok iyi reflekslere sahip olmanız gereken bir atari oyunu Okul yanıyor Şehirde yangını söndürmek için daha fazla su yok Okulda mahsur kalan binlerce çocuk var Artık çıkamıyorlar...


Oyun Kategorileri:

Aksiyon Beceri


Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.