Ayakta kalan son büyücü

460 kez oynandı

100% (1/1)
Oyun Hakkında:
Güçlü eserler ve bilgi ararken, karanlık gücü ve onun ölümsüz hizmetkarlarını uyandırdınız. Last Mage Stand'ın bu destansı oyununda genç bir büyücü olarak oynayacaksınız. Senin görevin tek başına ölümsüz yaratıklara karşı savaşmak. Amacınız, saldırganı yenmek için sihirli ateş topunuzu ve silahlarınızı kullanırken mümkün olduğunca hayatta kalmaktır. Oyunun bir fantezi rengi var. Bu çok oyunculu oyunda dünyanın her yerinden yüzlerce oyuncuyla savaşmak zorundasın. Oyunun birçok farklı modu var, hızlı tempolu bir aksiyon RPG dövüş oyununda battle royale oyna, kooperatif kule savunması ve daha fazla oyun modu var! Koruyucu kadroyu toplamayı ve yükseltmeyi ve tek veya çok oyunculu battle royale oyunlarında hayatta kalmak için savaşmayı unutmayın.

Nasıl Oynanır?:
WASD veya yön tuşlarını hareket ettirin ve Sol tuşa tıklayarak ateş edin.


Oyun Kategorileri:

Aksiyon

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir