Oyun Adı : Mahjong Kimyası (40 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Aynı kartları ekranda seçerek toplayın! Çiftleri daha da hızlı bulmak için hafızanızı geliştirin ve dikkatinizi geliştirin! Unutma, bir çifti ne kadar hızlı açarsan o kadar çok puan alırsın! Aynı zamanda, bir Çin festivalinin atmosferinin ve yolda veya zor bir günün ardından simya büyüsünün tadını çıkarın! Oyun rahatlamak ve sadece olumlu duygular elde etmek için mükemmeldir! Ayrıca yeni kartlar almayı da unutmayın! Kart ne kadar güzel ve nadir olursa, o kadar pahalı olur, ama inan bana, buna değer!

Nasıl Oynanır?:
Aynı kartları basitçe üzerlerine tıklayarak bağlayın Ne kadar hızlı yaparsanız o kadar çok puan alırsınız Bir çift bulamam Yandaki ilgili düğmeye tıklayarak ipucunu kullanın Bu yardımcı olmadıysa madeni paralar için hareket etmeyi deneyin Ayrıca yapabilirsiniz


Oyun Kategorileri:

Beceri Bulmaca

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.