Mega Rampa Dublör Motor

433 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Mega Rampa Dublör Motor, yılın en ilginç sürüş oyunlarından biri olarak kabul edildi. Bağımlılık yaratan bir oynanışa ve simüle edilmiş gerçek 3D sanat stiline sahiptir. Bir hava platformunda bir motosiklet sürecek ve sürüş gösterilerinizi göstereceksiniz. Bu süreçte farklı engellerle karşılaşacaksınız. Oyunda kullanabileceğiniz bazı hızlandırma öğeleri bulunmaktadır. Onları diğer oyuncuları geçmek için kullanabilirsiniz. Hazır mısın?

Nasıl Oynanır?:
Hareket etmek için WASD veya ok tuşları ve nitro için boşluk tuşu


Oyun Kategorileri:

Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir