Milyoner

556 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Oyun ortamına tamamen dalmış olacaksınız. Unutulmaz duygular, gıpta ile bakılan milyara giden yolda inişler ve çıkışlar!
Bu ücretsiz sınav, tekrar tekrar oynamak isteyeceğiniz en sevdiğiniz mantık oyunu olacak.

Biz en iyisiyiz çünkü:
- Doğrudan yarışma sunucusuyla oynayın.
- Her biri farklı kişiliğe sahip sadece 3 tane var.
- Tüm oyun ortamı mümkün olduğunca gerçeğe benzeyecek şekilde yaratılmıştır.

Entelektüel bilgi yarışması oyunumuzu oynadığınızda, sadece bir duygu fırtınası yaşamakla kalmaz, aynı zamanda hafızanızı ve zekanızı da sürekli geliştirirsiniz.

Nasıl Oynanır?:
fare


Oyun Kategorileri:

Beceri Bulmaca Strateji

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir