Milyonları Birleştir

38 kez oyandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Milyonları Birleştir, bir çarpma bulmacasıdır. Sürükle & Birleştirmek ve çarpmak için üzerinde sayılar olan blokları ızgaradaki aynı bloğun yanına bırakın. Amacınız bir milyona ulaşmak! 2 ile kolay başlayacaksınız, ancak binlere, hatta daha fazlasına ulaştığınızda işler daha da heyecanlanacak. Oyunu kolaylaştırmak için kullanabileceğiniz 6 çeşit güçlendirme var. Güçlendirmeleri kullanın, kombinasyonlar yapın ve büyük sayılarla oynamanın heyecanını yaşayın. 2048 gibi oyunlardan hoşlanıyorsanız, Merge to Million tam size göre!

Nasıl Oynanır?:
Seçmek için bir döşemeye tıklayın veya dokunun ve bırakmak için ızgaradaki boş bir yere tıklayın Seçtiğiniz döşemenin aynı döşemeye dokunduğundan emin olun


Oyun Kategorileri:

Bulmaca

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.