Oyun Adı : Mini Golf Turu (49 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Tüm harika mini golf parkurlarını keşfedin ve deneyin! Sandıklardaki tüm koleksiyonların kilidini açmak için yarışın ve madeni para ve mücevher kazanın. Nihai Minigolf Turu şampiyonu olmak için diğer oyunculara meydan okuyun!

Nasıl Oynanır?:
3 turdan birini seçin ve rakiplere karşı rastgele 3 parkur tamamlayın. Mümkün olan en az vuruşla topu deliğe sokun, engellerden kaçının ve maçı kazanın.


Oyun Kategorileri:

Spor

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game