Moda Bebek Evi Temizliği

471 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Evinizi iyi bir şekilde temizlemek için baharı beklemenize gerek yok! Ev Temizliği Günü'nde evinizi temizleyin ve ihtiyacınız olmayan şeylerden kurtulun. Evinize güzel bir makyaj yapabilmeniz için dağınıklığın gitmesi gerekiyor. Önce mutfaktan yatak odasına evinizin tüm odalarını temizleyin. Tozları silin, yerleri süpürün ve çöpleri atın! Hiçbir şeyi kirli bırakmayın ve kırılanları düzeltin.

Nasıl Oynanır?:
Oynamak için farenizi kullanın veya dokunarak


Oyun Kategorileri:

Bebek

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir