Para Nakliyatçısı

46 kez oyandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Para Nakliyatçısıda kendi seviyelerinizi oluşturun ve diğer oyuncularla paylaşın. Diğer oyuncuların yarattığı seviyelerden kaçın. Muhafızları görevden alın, çalabildiğiniz kadar para çalın, güvenliğe yakalanmayın ve güvenli bir şekilde çıkışa ulaşın. Bu harika Money Movers Maker oyununda dünya çapındaki oyuncuların yaptığı binlerce benzersiz seviyenin tadını çıkarın! İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?:
Her iki suçluyu da sola veya sağa hareket ettirmek veya zıplatmak için klavyeyi kullanın. Aralarında geçiş yapmak ve eylemleri gerçekleştirmek için ekran düğmelerini kullanın.


Oyun Kategorileri:

Macera Strateji

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.