Monster Truck Challenge

479 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Sadece offroad'a binmenin mümkün olmadığı, aynı zamanda birçok maceranın, çılgın görevlerin ve canavar patronu yenme olasılığının olduğu bir arcade araba yarışı hayranı mısınız? Sürüş simülatörü mü arıyorsunuz? Bu hızlı ve öfkeli araba yarışı oyunu Mad Truck Challenge Racing'de çılgın kamyonunuzu en üst düzeye çıkarın! Bir ölüm silahına, katil bir arabaya ve bir canavar kamyona dönüştüğünüz devasa kamyonlardaki en çılgın yarış! Mad Truck Challenge Racing'de harika yarış pisti ve rakiplerle gerçek savaşlar sizi bekliyor! Şampiyon unvanını kovalayın!

Nasıl Oynanır?:
Fare veya mobil cihazınızla


Oyun Kategorileri:

Aksiyon Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir