Oyun Adı : Canavar Kamyon Sürüş Sim Dublör Oyunu (153 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Drive Monster, aracı karmaşık, zorlu pistlerde stunts - şiddetli sürüş yetenekleri. Gamers DEN, sizi %99 zorlu parkurlarda olağanüstü canavar kamyon özelliklerini oynamaya davet ediyor. Yarış canavarı kamyon simülatörünün son derece heyecan verici pistlerinde kamyonu yüksek hızda sürmeye hazır mısınız? Çılgın bir dublöre binen araç arayışında mısınız ve aynı zamanda atlayan bir kamyonu sürmeye hevesli misiniz? Gamers DEN, dağ tırmanışı ile ilgili canavar araç dublörlerinin nihai test dublör deneyimi ile size dağ ustalığı oyunları getiriyor. Canavar kamyon özellikleri: offroad yarış oyunları 2020, canavar araba özellikleri oyunları 2020 koleksiyonunun en iyi geliştirmesidir. Dublör dağında canavar araba ustalık oyunlarının yarış stuntlarını sürmek zorundasın, bir canavar araç korkutucu stunts oyununa tırmanmalısın. Mümkün olan en yüksek İmkansız araba stunts yarış parkurunda aşırı pist dublörlerinin nihai başarı pistleriyle en güncel modern canavar araç oyununun tadını çıkarın.

Nasıl Oynanır?:
WASD - C sürücüsü - kamerayı değiştir


Oyun Kategorileri:

Aksiyon Strateji Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game