Oyun Adı : Motor Rush (184 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Bu aşırı hızlı yarış: binicilik oyununda dikkatlerini çılgın yarıştan uzaklaştırmak için tekme, yumruk, balta, sopayla veya tabancayla trafik saldırısı yarışçısına saldırın. Rakibin saldırılarından kaçının ve rakibinize saldırmadan önce vurun. Karayolu üzerinde bulunan engellerden ve engellerden kaçının. Bu engellerle veya engellerle karşılaşırsanız oyun biter.

Nasıl Oynanır?:
Rakibin saldırılarından kaçının ve rakibiniz size saldırmadan önce ona vurun.


Oyun Kategorileri:

Macera Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.