MTB DownHill Extreme

73 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Dağda sürüş ustalarının süper arazi motosikletleri için hazırlandığı bu motosiklet, MTB downhill Extreme oyununa başlamaya hazır. Macera, dört farklı dağ bisikleti ve 1 kişilik veya 2 kişilik iki farklı oyun moduyla başlıyor.

Nasıl Oynanır?:
Oyuncu 1 hareket W A S D Ön fren ALANI Arka fren S Kamera anahtarı C yeniden başlatma konumu R Oyuncu 2 hareket OK TUŞLARI Ön Sağ VITES Arka fren AŞAĞI OK TUŞU Kamera anahtarı O yeniden Başlatma konumu P


Oyun Kategorileri:

Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir