Dondurmacı

369 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Hey Dondurma Severler!!! Bu dondurma kamyonu oyunu özellikle sizler için yapıldı. Dondurma dükkanı, çeşitli dondurma külahları, kepçe dondurma kabı ve çok sayıda tatlı donmuş tatlı içerir. Bu dondurma yapma oyununda dondurmayı müşterinin ihtiyacına göre servis etmeniz gerekiyor. Harika bir oyun için güçlendiricileri kullanın, seviye hedeflerine ulaşmak için zorluklarla yüzleşin ve cafe shop oyunumda birçok ödül sizi bekliyor. O halde bu ücretsiz yemek pişirme oyununu oynayın ve harika bir oyun deneyiminin keyfini çıkarın. Bir dondurma kamyonu ile canlandırıcı yeni bir dondurma oyunu başlatın ve müşterileri memnun edecek çok çeşitli lezzetli dondurulmuş tatlılar satın. Tatlı dükkanı oyununuzu bir üst seviyeye taşıyın ve lezzetli donmuş tatlılarınızı ve milkshake'lerinizi şehrin her yerine yayın. Bu yemek kamyonu oyununu arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmayı unutmayın.

Bu, güzel dondurma ve dondurulmuş ikramlara olan sevginizi dondurma şefi oyununa dönüştürmek için iyi bir şans! Dondurmaların muhteşem sunumuyla kamyonun yanından geçen müşterilerin dikkatini çekin. Lezzetli süslemeler ve dondurma süslemeleri ile bir sanatçı olun ve mağaza yönetimi oyununuzda bu lezzetli dondurmalara sahip olmak için müşterileri sıraya sokun.

Nasıl Oynanır?:
fare


Oyun Kategorileri:

Çocuk Eğitici Strateji

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir