Benim Midilim: Küçük Yarış

250 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Bu oyunda sonunda kendi atını sürüp epik ve muhteşem yarışlarda koşabilirsin. Dünyanın en sevimli gölü olacak. Atın sadece sevimli değil, aynı zamanda bölgedeki en iyi yarış havuzlarından biridir. Ağız ve çayırların ortasında muhteşem manzaralar arasında birlikte yarışacaksınız.

Nasıl Oynanır?:
Atlayış hızınızı kontrol edin ve engellerden kaçınmak için doğru zamanda zıplayın. Her seviyenin farklı engelleri vardır ve zorluk seviyesi artmaktadır. Bu yarışmayı deneyebilecek misiniz


Oyun Kategorileri:

Beceri Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir