Tırnak Cerrahisi

594 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Tırnak Cerrahisi bugün itibariyle yenilikçi bir kavramdır. Misyonumuz, etkileşimli, ilk elden sanal ameliyat deneyimi kullanarak çocuklar için harika eğitici oyunlar yapmaktır. Tıp ve cerrahinin biraz sıkıcı ve tuhaf bir konu olduğunu herkes bilir, ancak ziyaretçilerimizin ameliyatın karmaşık veya alışılmadık kavramlarını tam olarak kavramak için eğlenceli, hedefe yönelik etkileşimli bir deneyime ihtiyacı olduğuna inanıyoruz.

Nasıl Oynanır?:
Klavye veya mobil cihaz


Oyun Kategorileri:

Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir