Okulda öğle yemeği pişirme

243 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Kendinizi sıkılmış hissediyorsunuz ve biraz eğlenmek mi istiyorsunuz? Bu oyunu deneyin! Okulda öğle yemeği pişirmek, çok benzersiz bir pişirme simülasyonu oyunudur. Okul yakın zamanda yemek dersleri veriyor. Bu da okulda lezzetli yiyecekler pişirebileceğiniz anlamına gelir. Leziz hamburger köfteleri, taze salatalar ve kızarmış tavuk, sınıf arkadaşlarınız arasında en popüler tercihlerdir. Başlat düğmesine tıklayın ve bu yiyeceklerin ilgi çekici pişirme işleminin keyfini çıkarmak için talimatları izleyin. Gerçek hayatınızda yemek pişiremezseniz, bizim oyunumuzda süper bir aşçı olacaksınız!

Nasıl Oynanır?:
Oynamak için farenizi kullanın veya dokunun


Oyun Kategorileri:

Beceri Kız Oyunları Yemek

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir