Tek Düğmede Speedway

244 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Bisikletine binin ve Speedway'in yüksek oktanlı sporuna katılın. Bu, kazanmak için beceri ve zamanlama gerektiren hızlı bir spordur! Virajlarda dar dönüşler ve düz yollarda hız kazanmak için gerekli olan şeylerdir.

Nasıl Oynanır?:
Sürüklemeye başlamak için ekrana dokunun. Daha sıkı dönmek için dokunmaya devam et. Bırakın ve daha geniş sapın. Mükemmel dönüş için tutma ve dokunma kombinasyonunu kullanın!


Oyun Kategorileri:

Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir