Pastanem

378 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
** Tüm pişirme oyunlarını sevenler ve yemek pişirmeye hevesli aşçılar için heyecan verici haberler - Cake Shop: Bakery Chef Story ile artık mobil pasta fırınınızı açabilir ve sadık müşterileriniz için lezzetli vanilyalı, çikolatalı veya çilekli kekler yapıp süslerken dünyayı dolaşabilirsiniz! Muhteşem pastalarınızın üzerine harika renkli fiyonklar, kalpler, sprinkles veya meyve parçaları ekleyin ve lezzetli tatlıları pişirip servis ederken eğlenin! **

Özellikleri :

* İlerledikçe daha da zorlaşan 60 farklı pasta yapma seviyesi!
* Çok sayıda açılabilir dekoratif unsur! Kek pişirin, en iyi pasta şefi gibi süsleyin ve mobil mutfağınızı geliştirmek için para kazanın!
* Farklı ilginç müşteriler - okul çocuklarından büyükannelere kadar herkes harika pasta tatlılarınızı sever! Farklı renklerde kalp veya yıldız şeklinde pastalar yapın ve daha fazla jeton ve seviye geçmek için bunları sipariş ettiğiniz şekilde süsleyin!
* Mutfak tamir oyunları: Gerçek bir pastanede olduğu gibi, pasta pişirme aletlerinizde bir şeyler ters gidebilir! Kırık bir fırını tamir edin, çatlamış kaseleri onarın ve ihtiyacınız olan tüm pişirme malzemelerine her zaman sahip olduğunuzdan emin olun!
* Pasta yapımında profesyonel olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın!

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Beceri Kız Oyunları Yemek

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir