Oyun Adı : Pinokyo - Bulmaca Mücadelesi (35 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Komik bir Pinokyo bulmaca oyunu ile kendinize sorun! Favori karakterler de dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli görseller ve tasarımlarla, her bilmece için mükemmel bir yapbozumuz var. Şaşırtıcı bir eğlenceden daha fazlasıdır! Şaşırtıcı mantıksal düşünme ve problem çözme becerileri, hafıza, odaklanma ve konsantrasyon geliştirir ve güven oluşturur. Ayrıca, fişten çekmenin, rahatlamanın ve stresten kurtulmanın harika bir yoludur. Bulmacalar, olumlu, hayal kırıklığı içermeyen bir deneyim olacak şekilde tasarlanmıştır. Çelik kesimli parçalarımız, yırtılma veya toz olmadan mükemmel, birbirine kenetlenen bir uyum sunar - ve hiçbir iki parça asla aynı şekilde değildir! Oynarken iyi eğlenceler.

Nasıl Oynanır?:
fare


Oyun Kategorileri:

Beceri Bulmaca

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.