Gerçek Polis Sürücü Kovalama

528 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Suçluları kovalamanın, hayat kurtarmanın ve kurtarma görevlerini gerçekleştirmenin ne kadar heyecan verici olduğunu hepimiz biliyoruz, değil mi? Polis olarak tüm bunları yapma şansın bu. En son Polis oyunuyla, hepimizin yapmak istediği bir şey olan bir Polis olup dünyayı kurtaracaksınız. Helikopterleri kovalayın, arabaları kurtarın, puan toplayın ve istediğiniz aracı alın. Açık dünya size her zaman arzuladığınız özgürlüğü verir. Görevleri tamamlayarak para kazanın ve yeni arabaların kilidini açın, evet, sizin için birden fazla araba var. Hayal edebileceğiniz her şeyi ekledik, Gökdelenler, Üstgeçitler, Köyler, Açık alan, En yeni arabalar, Çöl ve diğer her şeyi size harika bir deneyim yaşatmak için ekledik. Peki Polis olmaya hazır mısın?

Nasıl Oynanır?:
*WASD* = hareket
*boşluk* = El freni


Oyun Kategorileri:

3D Aksiyon

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir