Oyun Adı : Pool Clash: 8 Top Bilardo (233 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Zorlu çevrimiçi 8 top bilardo maçı oynamaya hazır olun! İsteka yönlendirmesini hassas bir şekilde yapın, açıyı ayarlamak için düğmeleri kullanın ve topa tam olarak vurun!

Özellikleri:
- 8 top Tek Oyuncu Modunda 5 farklı zorluk seviyesini tamamlayın,
- 320'den fazla benzersiz mücadeleyi keşfedin!
- 23 benzersiz ipucu arasından seçim yapın ve bunları akıllıca kullanın!
- Doğru yönlendirme seçenekleriyle harika numaralar yapın!
- Gelişmiş fizik motorunun tadını çıkarın!

Şimdi oyna!

Nasıl Oynanır?:
Oyunu yükleyin ve sonsuz eğlencenin tadını çıkarın!


Oyun Kategorileri:

Beceri Spor

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game